Kalendarz 2018

19 grudnia – Toruń, Aula I Liceum Ogólnokształcącego
Prezentacja wystaw wirtualnych przygotowanych przez uczniów z Bydgoszczy, Gdańska, Gdyni, Poznania, Torunia i Więcborka. (K. Berak, P. Kożurno, M. Masłowska, M. Śliwińska, M. Wieczorek)

14 grudnia – Jarosław,
Centrum Kultury i Promocji
Prezentacja wystaw wirtualnych przygotowanych przez uczniów z Jarosławia, Kielc i Żabna oraz filmu o udziale o. Michała Czartoryskiego w Powstaniu warszawskim. (P. Kożurno, M. Masłowska, M. Śliwińska)

Wrzesień – grudzień
Warsztaty dla uczniów wybitnie uzdolnionych ze szkół średnich w: Bydgoszczy (Zespół Szkół Elektronicznych), Gdańsku (XX LO), Gdyni (XIV LO), Jarosławiu (Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Liceum Plastycznym), Kielcach (I LO), Poznaniu (Zespół Szkół Komunikacji), Toruniu (I LO i VIII LO) Więcborku (LO) i Żabnie (LO). Projekt dofinansowany przez MEN i Urząd Marszałkowski woj. Kujawsko-Pomorskiego. (P. Kożurno, M. Śliwińska, M. Wieczorek, A. Klugowska)

Lipiec
Publikacja nr 13/14 Uncommon Culture: Cultural Heritage, Real & Virtual. Dostęp online: https://uncommonculture.org

20 czerwiec
Berlin, Institut für Museumsforschung
Zebranie zespołu ds. wystaw wirtualnych „Digital exhibition working group” – M. Śliwińska

19 czerwiec
Berlin, Institut für Museumsforschung
Zebranie redakcyjne czasopisma „Uncommon Culture” – M. Śliwińska

6 luty – Berlin, Institut für Museumsforschung

5 luty – Berlin, Institut für Museumsforschung
Zebranie redakcyjne czasopisma „Uncommon Culture” – M. Śliwińska

Styczeń – marzec
Prace w Komisji MSZ „Polska Pomoc rozwojowa 2018” - Anna Kola

Ewaluacja portalu Europeana – M. Śliwińska

4 Styczeń – Toruń - Przystań AZS
Udział w podsumowaniu Roku Rzeki Wisły i promocji albumu "Toruń i Wisła", do którego włączono zdjęcia z Biblioteki Kolekcji Prywatnych – M. Śliwińska