Kalendarz 2021

8 grudnia – Hilversum – Haga (online)
Planowanie działań związanych z realizacją projektu CRAFTED promującego rzemiosło (Maria Śliwińska)

1 grudnia – Haga (online)
Dyskusja nt. potrzeb i zasad podniesienia standardu materiałów dostępnych w Europeanie i dostarczanych w ramach nowych projektów (Maria Śliwińska, Piotr Kożurno)

27 października – Rzym (online)
Dyskusja nt. terminologii tezaursów dla projektu CrowdSchool i stosowania terminów z Wikidata i Geonames (Piotr Kożurno, Maria Śliwińska)

25 października – Ateny (online)
Prezentacja i dyskusja nt. prac realizowanych w projekcie CrowdSchool (Maria Śliwińska, Piotr Kożurno)

22 października – Ateny (online)
Spotkanie nt. materiałów do dygitalizacji w projekcie Crafted (Maria Śliwińska)

20 października – Paryż (online)

Walne Zebranie AISBL Michael (Maria Śliwińska)

1 października – Ateny (online)
Inauguracja projektu Crafted. (Maria Śliwińska, Piotr Kożurno)

28 września – Nowy Sącz (Małopolskie Centrum Kultury Sokół i Muzeum Okręgowe)
Nawiązanie współpracy w zakresie projektu Crafted.

27 września - Jarosław (Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych)
Warsztaty z uczniami – kolejny etap przygotowania do pracy w projekcie CrowdSchool – tworzenie zasobów do wspierania nauczania online w zakresie architektury i architektury krajobrazu. (Maria Śliwińska, Piotr Kożurno)

24 czerwca – Toruń, sala konferencyjna KM
Walne zebranie członków Stowarzyszenia (wg listy obecności - zebranie skoncentrowane na uczestnikach lokalnych, ze względu na restrykcje Covidowe)