Kalendarz 2022

13 grudnia – Ateny – National Technical University
Plenarne spotkanie uczestników projektu CRAFTED (Maria Śliwińska, Piotr Kożurno)

7 grudnia – online – Carpi
Dyskusja nt. Raportów krajowych nt. nauczania STEM w szkołach średnich oraz ustalenia dot. sprawozdania z realizacji projektu SUNRAISE (Anna Kola, Maria Śliwińska)

25 listopada - Europeana
Publikacja w portalu Europeany bloga o warsztacie szewskim Jacka Kamińskiego.

17 listopada – online – Carpi
Dyskusja nt. strony projektu SUNRAISE i spotkania w Saragosssie (Anna Kola, Maria Śliwińska)

15 listopada – online

8 listopada – online

27-28 października – Bolonia - Liceo Artistico
Plenarne spotkanie uczestników projektu CrowdSchool (Maria Śliwińska)

18 października – online
Działania promocyjne w projekcie CRAFTED (Piotr Kożurno)

11 października – Paryż – online
Walne zebranie stowarzyszenia MICHAEL (Maria Śliwińska)

11 października – online
Działania promocyjne w projekcie CRAFTED (Piotr Kożurno)

13 września – online

9 września – Carpi – online
Finalne ustalenia dot. ankiety w projekcie SUNRAISE – wypracowanie formuły zapewniającej ochronę danych osobowych respondentów (Anna Kola, Maria Śliwińska)

9 września – Ateny – online
Plenarne spotkanie projektu CRAFTED – omówienie postępów w realizacji zadań (Maria Śliwińska)

8 września – Carpi – online
Plan prac w projekcie SUNRAISE dotyczący analizy nauczania przedmiotów ścisłych: zatwierdzenie ankiety, przygotowanie wersji online, przygotowanie krajowych raportów, przygotowanie zbiorczego raportu końcowego (Anna Kola, Maria Śliwińska)

7 września – Bolonia – online
Podsumowanie prac wykonanych w projekcie CrowdSchool i plan prac na kolejne miesiące (Maria Śliwińska, Piotr Kożurno)

6-8 lipca – Polangis School, Paris
Warsztaty projektu CrowdSchool (Piotr Kożurno, Maria Śliwińska)

1 lipca – Nazareno, Carpi (Włochy) - online
Dyskusja nad terminologia i zakresem realizacji zadania w projekcie SUNRAISE, dotyczącego analizy nauczania przedmiotów ścisłych (STEM) (Anna Kola, Maria Śliwińska )

21 czerwca – Nazareno, Carpi (Włochy) - online
Omówienie etapów realizacja zadania w projekcie SUNRAISE, dotyczącego analizy nauczania przedmiotów ścisłych (STEM) (Anna Kola, Piotr Kożurno, Maria Śliwińska )

14 czerwca – Hilversum - Haga (online)
Planowanie działań związanych z realizacją projektu CRAFTED promującego rzemiosło (Maria Śliwińska)

26 maja – Bolonia
Spotkanie projektu CrowdSchool – ustalenia dot. organizacji spotkania w Polsce oraz wizyta w partnerskiej szkole Liceo Artistico (Maria Śliwińska oraz przedstawiciele LO w Jarosławiu)

24-25 maja – Nazareno, Carpi (Włochy)
Spotkanie rozpoczynające projektu SUNRAISE (Maria Śliwińska, Anna Kola)

10 maja – Hilversum - Haga (online)

29 kwietnia – Moderato School, Barcelona (online)
Spotkanie projektu CrowdSchool dot. nowych funkcji platformy CrowdHeritage, terminologii i postępu prac w klasyfikowaniu wybranych obiektów przez uczniów (Maria Śliwińska)

12 kwietnia – Hilversum - Haga (online)
Planowanie działań związanych z realizacją projektu CRAFTED promującego rzemiosło (Maria Śliwińska, Anna Klugowska)

11 kwietnia – Europeana
Publikacja w portalu Europeany galerii i bloga o pisankach

9 marca - Europeana
Publikacja w portalu Europeany galerii Ukrainian Ceremonial Towels.

8 marca – Hilversum - Haga (online)

8 lutego – Hilversum - Haga (online)

28 stycznia –Rzym (online)
Ustalanie postępów w dygitalizacji zbiorów z zakresu rzemiosła i systemu ich opisu (Maria Śliwińska)