Kalendarz 2023

3 listopada – online – Carpi
Plenarne spotkanie partnerów projektu SUNRAISE – przegląd realizacji zadań: moduły do wspierania edukacji STEM, prace nad e-Book (Maria Śliwińska)

5 października – online – Carpi
Plenarne spotkanie partnerów projektu SUNRAISE – przegląd realizacji zadań: moduły do wspierania edukacji STEM i funkcjonalność platformy. (Maria Śliwińska)

3 października – online – Paryż
Plenarne spotkanie Stowarzyszenia MICHAEL (Maria Śliwińska)

8 września online – Carpi
Ustalenia dotyczące kolejnych etapów realizacji projektu SUNRAISE: działania promocyjne, włączenie na platformę e-learningową modułów uatrakcyjniających nauczanie STEM oraz szkic podręcznika (Maria Śliwińska)

5-7 lipca – Toruń - Urząd Marszałkowski
Spotkanie plenarne partnerów projektu SUNARAISE (Krystyna Berak, Pior Kożurno, Małgorzata Masłowska, Maria Śliwińska)

4 lipca – online – Europeana
Dyskusja nt. zbiorów ICIMSS przekazanych do Europeany w projekcie CRAFTED (Maria Śliwińska, Piotr Kożurno)

22 - 23 czerwca – Paryż – Ministerstwo Kultury, Mobilier National
Plenarne spotkanie podsumowujące realizację projektu CRAFTED (Piotr Kożurno, Maria Śliwińska)

13 czerwca – online

30 maja – Europeana
Publikacja w portalu Europeany bloga o szopkach krakowskich.

12 maja – online – Carpi
Sprawdzenie postępu w przygotowaniu platformy i modułów wspierających nauczanie STEM w projekcie SUNRAISE (Maria Śliwińska)

9 maja – online

26-27 kwietnia – Jarosław - Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Liceum
Plenarne spotkanie uczestników projektu CrowdSchool (Anna Klugowska, Maria Śliwińska)

14 kwietnia – online – Carpi
Przegląd treści modułów wspierających nauczanie STEM i plan działań pilotażowych w projekcie SUNRAISE (Maria Śliwińska)

10 kwietnia – Europeana
Publikacja w portalu Europeany bloga o palmach wielkanocnych.

14 marca – online

27 lutego – 3 marca – Saragossa
Plenarne spotkanie uczestników projektu SUNRAISE oraz warsztaty dot. tworzenia modułów do nauczania STEAM (Piotr Kożurno, Maria Śliwińska)

24 lutego – online – Carpi