Kalendarz na rok 2004

9 grudnia godz. 12:00, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, sala VII
Debata na temat Traktatu Konstytucyjnego, organizowana we współpracy z Polską Fundacją im. Roberta Schumana, Ekonomicznym Naukowym Kołem Integracji Europejskiej, Kołem Naukowym Stosunków Międzynarodowych. Relacja z Wieczoru

29 października, Dwór Artusa w Toruniu
Współpraca przy organizacji II Toruńskiego Forum Organizacji Pozarządowych. Prezentacja oferty Biura Informacji o Funduszach Europejskich (Andrzej Horniak)

12 listopada
Spotkanie projektu MINERVA: Wielojęzyczne strony internetowe instytucji kultury. Budapeszt, Węgry (Piotr Ryszewski)

5 listopada, Ratusz Staromiejski w Toruniu
Wieczór Europejski "Polska i Austria razem w Unii Europejskiej", z udziałem Minister Ambasady Austrii w Polsce Mariny Chrystoph, organizowany we współpracy z Towarzystwem Polsko-Austriackim Oddział w Toruniu. Relacja i zdjęcia z Wieczoru

22 października godz. 18:00 - 20:00
,,Skuteczność polskich posłów w Parlamencie Europejskim" Wieczór Europejski z udziałem Tadeusza Zwiefki, przedstawiciela województwa kujawsko-pomorskiego w Parlamencie Europejskim, Tumult, Rynek Nowomiejski 28

17 września
Spotkanie reprezentantów narodowych projektu MINERVA. Haga, Holandia (Maria Śliwińska)

7 września godz. 17:00 - 19:00
Wieczór Europejski ,,Polska w Europie: podsumowanie czteromiesięcznej obecności w Unii Europejskiej i wyborów do Parlamentu Europejskiego"
Andrzej Jonas, Redaktor Naczelny Warsaw Voice, zdjęcia ze spotkania, artykuły prasowe na temat Wieczoru

31 sierpnia, Berlin
Komunikat nt. jakości witryn internetowych polskich instytucji kultury. Haus der Kulturen der Welt - Berlin, Niemcy (Piotr Ryszewski, Maria Śliwińska)

29 czerwca
Prowadzenie sesji na konferencji ,,Access all areas: serving the user". Zamek - Dublin, Irlandia (Maria Śliwińska)

28 czerwca
Prezentacja działań w zakresie dygitalizacji w dziesięciu nowych krajach członkowskich Unii Europejskiej. Spotkanie reprezentantów narodowych projektu MINERVA. Zamek - Dublin, Irlandia (Maria Śliwińska)

17 czerwca
Prezentacja BIFE ,,Wsparcie UE dla organizacji rozwojowych" na seminarium Solidarna Europa, Toruń (Andrzej Horniak)

9 czerwca, godz. 18:00-20:00
Wieczór Europejski - przedwyborcza debata liderów ugrupowań starających się o mandat w Parlamencie Europejskim (w języku angielskim); Relacja z Wieczoru

31 maja - 15 czerwca
Pomoc zespołu ICIMSS (Piotr Ryszewski, Andrzej Horniak) dla rolników z gminy Czernikowo w zakresie wypełniania wniosków o dopłaty bezpośrednie.

27 kwietnia, godz. 14:30
Debata Europejska współorganizowana z Fundacją Schumana i Urzedęm Miejskim nt. Parlament Europejski, Wybory Parlamentarne, Traktat Konstytucyjny; Relacja z Wieczoru

9-10 lutego
Udział w spotkaniu przedstawicieli krajowych projektu MINERVA. Budapeszt (Węgry)

Działania stałe:
pierwsze wtorki miesiąca - zebrania otwarte ICIMSS
pozostałe wtorki - zebrania Zarządu ICIMSS

Symbol * oznacza, iż podany termin lub miejsce spotkania może ulec zmianie z powodów technicznych, niezależnych od organizatora. W celu potwierdzenia terminu proszę kontaktować się z organizatorami.