OFERTA

 

AKTUALNOŚCI

 

O NAS
Zarząd
Pracownicy
    Krystyna Berak
    Paweł Kazimierczak
    Piotr Konstanty
    Piotr Kożurno
    Anna Marcinkiewicz
    Małgorzata Masłowska
    Sebastian Michałek
    Tomasz Nejkauf
    Maria Śliwińska
    Marek Wieczorek
Rada Międzynarodowa
Członkowie
Współpracowali

 

BIURO INFORMACJI
O FUNDUSZACH EUROPEJSKICH

 

WYDAWNICTWO

 

PROJEKTY EUROPEJSKIE

 

WIECZORY EUROPEJSKIE

 

BIESŁAN

 

ARCHIWUM 1997-2001

 

SZKOLENIA i KURSY

 

INFORMATOR TWÓRCY KULTURY TORUNIA

 

BIBLIOTEKA KOLEKCJI PRYWATNYCH

 

UNCOMMON CULTURE

 

MEDIA O NAS

 

 Piotr KonstantyDyrektor Techniczny Międzynarodowego Centrum Zarządzania Informacją ICIMSS, członek Zarządu Stowarzyszenia. Obecnie jest Kierownikiem Laboratorium oraz Administratorem Miejskiej Sieci Komputerowej TORMAN, przy Uczelnianym Centrum Informatycznym. W latach 1980-1986 był programistą w Ogólnouczelnianym Ośrodku Obliczeniowym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. W roku 1986 został Kierownikiem Pracowni Oprogramowania Systemowego i Sieciowego Ogólnouczelnianego Ośrodka Obliczeniowego UMK. Jednocześnie pracował jako konsultant w Centrum Informatycznym Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. W maju 1989 roku odbył staż naukowy w Computer Department of Cambridge University, UK (prace badawcze dotyczyły systemu operacyjnego Phoenix).

W latach 1992-1994 był Członkiem Zarządu Miasta Torunia, 1993-1995 redaktorem technicznym wydawnictwa Topological Methods in Nonlinear Analysis. Od roku 1994 zajmuje się stroną www miasta Torunia, która była pierwszą miejską stroną internetową w Polsce. Początkowo działał jako redaktor prowadzący, a od 2002 roku sprawuje pieczę nad techniczną warstwą strony. Od 1997 roku społecznie pełni funkcję Przewodniczącego Towarzystwa Współpracy z Miastami Bliźniaczymi Torunia.

Jest autorem i redaktorem publikacji z zakresu: transmisji i archiwizacji danych, technologii sieci komputerowych. Prywatnie interesuje się lotnictwem, muzyką. Jako były sportowiec (uprawiał koszykówkę w latach 1970-1980) lubi aktywnie spędzać czas (biega).

 

 

Początek strony