OFERTA

 

AKTUALNOŚCI

 

O NAS
Zarząd
Pracownicy
Rada Międzynarodowa
Członkowie
Współpracowali
    Małgorzata Baka-Theis
    Katarzyna Bohr
    Paulina Bolinowska
    Agnieszka Chwedkowska
    Anna Cyrklaff
    Luiza Czarnota
    Agnieszka Gajewska
    Andrzej Horniak
    Łukasz Konieczny
    Adam Kola
    Anna Kola
    Joanna Poboży
    Monika Rolle
    Piotr Ryszewski
    Sławomir Sędziak
    Marta Skonieczna
    Renata Sutkowska
    Marta Tybura
    Przemysław Waszak
    Renata Wypij
    Arkadiusz Wyrzykowski
    Piotr Ziarek

 

BIURO INFORMACJI
O FUNDUSZACH EUROPEJSKICH

 

WYDAWNICTWO

 

PROJEKTY EUROPEJSKIE

 

WIECZORY EUROPEJSKIE

 

BIESŁAN

 

ARCHIWUM 1997-2001

 

SZKOLENIA i KURSY

 

INFORMATOR TWÓRCY KULTURY TORUNIA

 

BIBLIOTEKA KOLEKCJI PRYWATNYCH

 

UNCOMMON CULTURE

 

MEDIA O NAS

 

 


Anna Cyrklaff
Anna CyrklaffZ wykształcenia jestem filologiem. W 2009 r. uzyskałam tytuł magistra filologii polskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W czasie studiów zrobiłam dwie specjalizacje: nauczycielską oraz edytorsko-tekstologiczną. Dzięki 5-miesięcznym praktykom w Wydawnictwie UMK w Toruniu przekonałam się, że najbardziej fascynuje mnie praca związana z redagowaniem i korektą tekstów.

W czerwcu 2010 r. zostałam przyjęta na staż w Międzynarodowym Centrum Zarządzania Informacją w Toruniu. W ICIMSS zostałam zapoznana z działalnością biura i wymaganiami stanowiska pracy. Do moich obowiązków należy redagowanie i korekta tekstów (m.in. w Pictures Banku). Obecnie pracuję przy Informatorze "Twórcy Kultury Torunia", do którego zbieram i redaguję materiały dotyczące wydarzeń, instytucji i zespołów z Torunia. Zapoznaję się także z pracami związanymi z realizacją projektów np. Athena, Custodes, a także organizacją spotkań z cyklu "Wieczory Europejskie", "Spotkania ze sztuką". W październiku 2010 r., w ramach XXXVI Wieczoru Europejskiego "Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem" wygłosiłam referat na temat motywu biedy w literaturze.

Od 2004 r. mieszkam w Toruniu. Z tym pięknym miastem wiążę swoje dalsze plany zarówno zawodowe, jak i osobiste. W wolnych chwilach rozwijam swoje zainteresowania – m.in. poszerzam wiedzę z zakresu literatury polskiej, czasami zabieram ze sobą aparat fotograficzny i wyruszam w plener, by uchwycić piękno otaczającej nas natury. Relaksuje mnie słuchanie dobrej muzyki (nie dla każdego ucha). Pasjonują mnie motocykle, a także zamki polskie.

 

 

Początek strony